عقارات 4 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 2

394 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع في اريچ السخنة صف اول متشطب مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارخص من الشاليه فى ليتيل فينس نتشطبه بالكامل

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في عين باي {لاجون}

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 200 متر + جاردن للبيع فى المونت جلالة

    TREX logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في منتجع بلاجيو في العين السخنه

    Chances Real Estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليتل فينيس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    السويس,العين السخنة,جاز ليتل فينيسيا جولف

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام متشطبه بموقع مميز بالتقسيط 5س

    Tradmark Real Estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – AZHA توكانا موقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول للبحر مباشرة | مفروش فاخر - توين هاوس للبيع

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بخصم 30% في بلو بلو العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٩٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر 340 متر بفيو بانورامي متشطب بالفرش

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • لوجانو الجلالة العين السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    السويس,العين السخنة,لوجانو الجلاله

    2 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل x ازها السخنه صف اول ع اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فوري صف اول علي البحر في العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٧٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي اللاجون مباشرة - أزهى - السخنة - متشطبة

    East wing logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٣١٨ متر مربع

    ١٥٧٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس مفروش بالكامل جاهز للاستلام لافيستا 7

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على بُعد خطوات من البحر | ستيلا دي ماري

    Next Door Consultancy logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مورانو وادي دجله

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مورانو

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    العين باي أرضى بحديقة 100م بالفرش يطل على البحيره

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش مطل مباشرة على البحيرة والجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشة بالكامل تطل على البحيرة عين باي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة خاصة متشطبة بالكامل تطل ع حمام السباحة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول استلام فورى تطل على البحر و حمام سباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • ماجيستي باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,منتجع ماجستي باي جلالة

    2 - 4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع تطل على البحر حمام سباحة خاص

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على البحر مباشرة للبيع | بخصوصية تامة

    متصدر

    Aqarpedia For Resale logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات للبيع في ازها بجوار الجلالة

    Property  Hills. logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه و مفروشه بالكامل في فيو علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأقل من سعر السوق مباشرة ع اللاجون ب أزها

    East wing logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • سكاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    السويس,العين السخنة,سكاى سيتى

    1 - 4 غرفة