شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 49

1,301 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر , تشطيب راقي جدا , جاهز للاستلام الان

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1700000تقدر تمتلك شالية بافضل قرى فى السخنة

    Stella Di Marie logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 125م + رووف 125م بقريه بلو بلو السخنه

    Remax Style logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بقرية بلومار الدوم3نوم2حمام مفروش بحرى ناصية

    Smart Move For Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضى بقرية مورانو3نوم2حمام مفروش بحرى ناصية.

    Smart Move For Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع يطل على ملعب الجولف-العين باى -السخنة

    Remax Station logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـالـية ريسيل ارضـي 3 نوم | متشطب وجاهز للاستلام

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في كورنادو مارينا

    Capital Lords Real Estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غـرف نـوم شالية اسـتـلام فوري | مرحـلـة اولي

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرفة نوم للبيع في المونت جلاله

    Elshams Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول بحر في - لافيستا 1

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب فيو بحر و حمام سباحه استلام فوري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في كاي السخنه باقل سعر فالسوق146م

    Capital Lords Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٧٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 6 – تشطيب سوبر لوكس

    Better Estate Investment logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة بحرية مباشرة في المونت جلالة

    Capital Lords Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف صف أول بحر (( فيا )) - المونت جلاله

    Realpals Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شالية 167م جاهز للاستلام بالعين السخنة

    sherwoods property logo image

    العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في ازها مرحلة سي فيو العين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل- باقل سعر برايم لوكيشين سي فيو

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تلت غرف ب سعر ستوديو في المونت جلاله

    متصدر

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في المونت جلاله فيو مفتوح على اللاجون

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اول صف للبيع بالاثاث

    Hello Home logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتراس متشطب برايم لوكيشين يطل علي بحر وبول

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في المونت جلاله بسعر مميز جدا

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش برايم لوكيشين فيو بحر وحمام سباحه

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع