شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 45

1,300 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك بفيو مميز على البحر وبأقل سعر بالسخنه

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رووف مفروش للبيع في لافيستا 5 – فيو مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في بلو بلو – مرحلة نيفي

    Capital Lords Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رووف للبيع في بلو بلو – خطوات من البحر

    Capital Lords Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في المونت جلالة بإطلالة بحر ولاجو

    Capital Lords Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٩٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه و رووف برؤيه للبحر موقع مميز فى لافيستا 1

    Remax 360 logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري بالكامل بسعر لقطه في السخنه وقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه خاصه للبيع في لافيستا توباز موقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي ب جنينه شايف البحر للبيع ف المونت جلاله

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٢٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه في تلال السخنه فيو بحر متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شالية 3غرف متشطب بأقل سعر في السخنه

    Roots Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه Sea View وبأقل سعر بالسخنه بأقساط 6سنين

    Roots Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3نوم متشطب بالفرش في العين السخنة بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٦٥٬٥٠٠ جنيه

    شالية لقطة بفيو ع البحر و POOL بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوجانو الجلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش مصطبة أولى للبيع في لافيستا 5

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3غرف بسعر لقطه في LUGANO بالسخنة وبخصم10%

    Roots Real Estate logo image

    لوجانو الجلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بدون اوفر شالية موقع مميز علي اللاجون مباشرة

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية علوى بروف بقرية بلومار السخنة3نوم2حمام مفروش

    Smart Move For Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي 180م بحيقة 130م | لوكيشين مميز صف تاني

    Contract Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى بقرية مارينا وادى دجلة3نوم2حمام مفروش.

    Smart Move For Real Estate logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ستيلا دي ماري 1 الجولف العين السخنة

    Sky Home logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل ارضي بحديقة 120م - 3 غرف - مرحلة اولي

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% وتشطيبVIP شاليه First row sea اقساط10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بـ 460,000 الف متشطب اول شاليه للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بخطوات للبحر بقلب العين السخنه مع تلال قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع