شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 42

1,301 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي بمقدم5%تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5%امتلك شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع01سنين

    Square Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم10%قسط ع6سنين

    Square Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشطب بحري بفيو لاجون بالسخنه بقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوجانو الجلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف قريه جي باي سوبر لوكس باقل سعر شاليه

    Closer logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة متشطب بالفرش

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه أرضي 3 غرف | فيو حمام سباحة | تلال

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه بجاردن فيو pool في لافيستا في السخنه

    Impact Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه استلام فوري في لافيستا دابل فيو بحر,pool

    Impact Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه بجاردن في ازها السخنة

    Allocate Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٩٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في السخنة بڤيو بحر مباشر استلام قريب

    The Icon Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز استلام فوري بسعر أقل من السوق!!

    The Icon Real Estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فيو بحر فوري بتكييفات وأجهزة جديدة

    Aqar Misr logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه موقع مميز ف منتجع بلو بلو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٦٣٩٬٥٦٠ جنيه

    لفتره محدوده شالية متشطب خصم 30% للكاش استلام فوري

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في إل مونتي جالالا سعر جذاب جداً

    Conquer Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف متشطب بالكامل فيو لاجون/بخصم خاص للكاش

    Impact Investments logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 3 غرف بأقل سعر إجمالي فى أزها السخنة

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٩٣٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش | بحديقة و إطلالة مسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م (جاهز للمعاينه) بفيو على البحر بتشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٣٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب جاهز قسط بأقل سعر في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب بأميز فيو في السخنة بأقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده15%مقدم شاليه استلام فوري وبالتقسيط

    Square real estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بفيو مفتوح علي البحر للبيع خالص الاقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع