عقارات 2 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 38

1,534 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في المونت جلالة السخنة فيو مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سعر مميز في هرم منقرع مرحلة الأهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين جاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع في الهاواين بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس ١٢٠م مفروش في لافيستا ٧ | الترا سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه غرفتين ازها مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٨٦٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 113م بجاردن للبيع ف ازها بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شالية غرفتين بفيو مباشر على البول فى أزها

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شاليه 100م بجاردن مفروش بول فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل في السخنة شالية للبيع باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو علي البحر في السخنة باقل سعر ومتشطيب

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو بحر بالكامل تحت ادارة كونكورد السلام

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش جاهز للمعاينه بفيو بحر بالسخنه بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    بفيو البحر شاليه 126م ((متشطب جاهز للمعاينة))

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثماريه شاليه للبيع جراند اوشن العين السخنة

    Town River logo image

    المحيط الأزرق, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل بالتكيفات - احسن سعر - رووف 50 م

    Edge Real Estates logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن (متشطب جاهز للتسليم) بفيو البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٩٣٧٬٠٠٠ جنيه

    الحق خصم 40% قبل انتهاء الطرح

    The Icon Real Estate logo image

    كافو العين السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٩٣٧٬٠٠٠ جنيه

    Limited Offer: Up to 40% Cash Discount

    The Icon Real Estate logo image

    كافو العين السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٥٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٤٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    مقدمك هيرجعلك خصم! ادفع 10%، 20%، أو 30% ووفر اكتر

    The Icon Real Estate logo image

    العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك بمقدم 10%بس و الباقي تقسيط على10 سنين

    The Icon Real Estate logo image

    العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115 متشطب ومفروش بالكامل لاڤيستا 1 السخنة

    TREX logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 110 متر متشطب بالكامل في ازها السخنه

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بفيو بحر في فيفا كوست بقسط 5سنين

    Roots Real Estate logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٢٣٬٤٢٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 6 سنوات امتلك شاليه في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…