عقارات 2 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 27

1,534 عقارات أخرى
  • 6

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه عالبحروحمام السباحه تلال العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٣٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع علي البحر بالتقسيط علي10سنين في السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى وبتعاين وحدتك علي الطبيعة و متشطبه

    Feeds logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٨٬٦١٢٬٤٢٢ جنيه

    شاليه علي اللاجون متشطب و مفروش و جاهز للاستلام

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٩٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن بحري فيو مميز علي البول ف ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في قرية جراند اوشن العين السخنه

    Town River logo image

    المحيط الأزرق, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر ريسيل لاجون فيو ارضي بجاردن للبيع

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن ريسيل للبيع في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع المونت جلاله العين السخنة تسليم فوري

    Town River logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٧٬٩٦٥٬٤٨٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن ريسيل للبيع بسعر مميز في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩٧٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل - اميز موقع لشاليه ارضي بحديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه للبيع قرية بلو بلو العين السخنه

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام في موقع مميز لافيستا توباز

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه استثماريه بها خدمات في بالميرا العين السخنه

    Town River logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700الف شاليه أرضي علي البحر فوري بالتكيفات

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه / للبيع / العين السخنه

    ERA Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اللونش استلم شقة متشطبة سي فيو في الابراج قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٧٢٬٢٤٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب بخصم الكاش ف بوهو السخنة

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٢١٬٦٠٠ جنيه

    استلم حالا شالية لقطة بخصم خاص 28% متشطب بالكامل

    Impact Investments logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 700الف واستلم شاليه دبل فيو متشطب قسط لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك متشطب جاهز قسط بأقل سعر في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفتين متشطبة بالكامل- مارينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة بغرفتين - مارينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل بغرفتين - مارينا تاورز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفتين نوم بتشطيب كامل - مارينا تاورز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…