شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 6

444 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بأقل سعر علي اللاجون مباشرة بالعين السخنه

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لاسيرينا ريد كاربت شالية -العين السحنة

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شاليه - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في العين السخنة - السويس
    1

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة للبيع استلام فوري بالعين السخنة متشطب00

    متصدر

    Golden Future International logo image

    العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فى بياسيرا صبور السخنة جاهز للإستخدام

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فيو بحر للبيع بورتو السخنة الكاريبيان

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو بأقل سعر تحت ادارة كونكورد بالسخنه

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥١٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شاليهك الان قسط بأقل مقدم في بوهو السخنة

    IRTKAZ logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بأول ابراج بالعين السخنه تـحـت ادارةMarriot

    Roots Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٣٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك في الدور الارضي بالاضافة الي حديقة

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل 65 م فى المونت جلالة العين السخنة

    TREX logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر متشطب high end بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك على البحر باقل سعر+بمقدم 10%بالعين السخنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مع حديقة - مُجهز بالكامل بالتكيفات والمطبخ

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 81م للبيع استلام قريب فى العين السخنه

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ارضي بجاردن برايم فيو بأميز لوكيشن في السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٨٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل ف جي باي

    متصدر

    Closer logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في اروما العين السخنة

    Home Destination logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل الكاريبيان 1- بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو البحر في منتجع المونت جلاله السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل يطل علي البحر في ماجادا

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل يطل علي البحر في ماجادا

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه بمقدم 5% وبالتقسيط حتي 9سنوات

    Square Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع