شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 2

444 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى بجاردن للبيع متشطب على البحر بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عالبحر للبيع متشطب اقرب استلام فى ذا جرووف

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم500.00شاليه مع تلال العين السخنه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب كامل استلام فوري ريسيل | اروما

    IRTKAZ logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر فورى عالمفتاح بمقدم 700الف بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 70م للبيع فى تلال العين السخنة بمقدم 350 الف

    Closer logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية فيو بحر بالسعر القديم فى بوهو السخنة

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر استلام فورى متشطب بالكامل فى السخنة

    Impact Investments logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٤٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم برووف 52 متر سي فيو تشطيب كامل

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إمتلك ستوديو 55م دور اول بمنتجع بورتو ساوث بيتش

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م فيو لاجون متشطب بتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيهsea view بتشطيب vip للبيع ف المونت جلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب فيو علي البحر في جبال السخنة بخصم 25%

    Z Investments For Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٤٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأقل سعر شالية بحري 72متر | تشطيب كامل

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن متشطب استلام قريب في كاي العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 83م متشطب استلام قريب في كاي السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٣٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى موقع مميز بياسيرا

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول على البحر بالسخنة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه بفيو بحر بالسخنه بتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي متشطب للبيع فيو علي البحر في باي ماونت

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شاليهك علي البحر دايركت بأقل سعر بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي 50م في بورتو ساوث بيتش – شاليه بالسخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع كاريبيان 1 بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف اول ع البحر -قسط علي 7 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع