شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 10

444 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ارضي قرية جولدن كوست العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    جولدن كوست, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي بحديقه في قرية لاجولي مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيـو البحر لكل غرفة + مقدم 250K - بخصم كاش 40% !

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متطشب بالكامل استلام فوري جبال العين السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي متشطب بالكامل ومفروش استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بإطلالة بحر مباشرة + استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى المونت جلاله متشطب بسعر مميز جدا

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى تلال السخنة بمقدم 350 الف

    Closer logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلو بلو العين السخنه بمقدم 770 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش كاريبيان 1  بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع دور ارضي سعر مميز في الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض 5%مقدم شاليه اقساط ع اطول فترة سداد سي فيو

    Square real estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشره في بورتو السخنه بتقسيط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% للكاش شاليه سي فيو برايم لوكيشن اوبن فيو

    Square real estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بمقدم 5% وبالتقسيط حتي 9سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز في مرسيليا بلو باي المارفل

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لبيع توين هاوس في مونت جلالة العين السخنه

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك بأقل سعر مع تطوير مصر بالعين السخنة

    Roots Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى المونت جلاله مفروش بالتكييفات

    Mrkt Shake logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع قرية اروما العين السخنة بالفرش

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع ستيلا دي ماري سي فيو العين السخن

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 275الف و امتلك شقه فندقيه مفروشه على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فرصة للبيع بقرية اروما العين السخنة

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز عالبحر للبيع جبال العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه باقل سعر في السخنه في قريه جي باي G _ b

    Closer logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٨ جنيه/متر مربع