شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 14

444 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عالمفتاح دايركت على الاجون بخصم كبير فى ساحل

    Impact Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع باسعار زمان بالتكيفات فى تلال السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٧٦١٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك دلوقتي تمتلك شاليه بتشطيب لوكس علي البحر

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5 % امتلك شاليه متشطب ف موقع مميز ع 8 سنين

    Impact Investments logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه استلام فوري علي البحر دايركت بالسخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٢٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بجاردن تشطيب الترا سوبر لوكس فيو لاجون

    Impact Investments logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فوري صف أول لاجون فيو ع البحر مباشره -

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية عالبحر تشطيب فندقي بالتكيفات بالعين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 300 الف شاليه للبيع متشطب بالتكيفات فى السخنه

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال العين السخنه باسعار زمان شاليه للبيع التكيفات

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم30%ع الكاش امتلك شاليه بمقدم5%بالتقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 70م استلام فوري مفروش للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 70م استلام فوري مفروش للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 70م استلام فوري مفروش للبيع في ازها

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده25% خصم للكاش اقساط ع اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٧٦١٬٠٠٠ جنيه

    اقل شاليه بجاردن استلام قريب جاهزه متشطبه بالكامل

    Impact Investments logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك آخر شاليه بإطلالة بحرية مباشرة وبأرقى تشطيب

    Abrag Real Estate logo image

    مارينا هيلز, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري بفيو POOL داخل بلومار وادي دجله بالسخنه

    Roots Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الشركه في ازها السخنه شاليه للبيع

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شاليه للبيع دابل فيو بحر ولاجون متشطب بالقسط

    Impact Investments logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مفتوح POOL وبسعر لقطه بالسخنه بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند اوشين ريزورت السخنه شاليه متشطب كامل بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    المحيط الأزرق, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خصمك = ضعف مقدمك شاليه علي البحر في بيلا رومانس

    Adviser Real Estate logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٧٬٦٩٧٬٥٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شاليه علي البحر في بلو بلو العين السخنه

    Adviser Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٥٬٠٣٠ جنيه/متر مربع