منازل مزدوجة للبيع في لافيستا راس الحكمة, صفحة 4

87 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف | مفروش بالكامل | لا فيستا

    Good Vibe Homes logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4غرف | تشطيب كامل| لافيستا رأس الحُكْمَة

    Good Vibe Homes logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين فيلا seaview من لافيستا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش لقطه في لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتوين فيلا 160م متشطبة بالكامل فيو بحر

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل لافيستا رأس الحكمة

    Grey Parrot Realty logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا رأس الحكمة مساحه220

    SG Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف نوم صف تانى بحر سعر لقطه لافيستا

    SG Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – توين هاوس في لافيستا رأس الحكمة

    Beltone logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع – لافيستا رأس الحكمة

    Beltone logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورآ مطلات علي البحر تشطيب كامل موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع لوكيشن مميز

    Blocks logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع