عقارات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 5

799 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بروف للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع في ماونتن فيو، رأس الحكمة

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرش كامل شاليه محدود على لاندسكيب و pool باقل سعر

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز للبيع في لافيستا راس الحكمه

    Global Hills logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ومتسلم ومفروش في سيزر راس الحكمة

    The Way logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • اوفيليا ازها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني رؤية واضحة للبحر تصميم مميز ومحدود

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع بالفرش والأجهزة بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٧٢٬٢٩٢ جنيه

    I Villa Garden للبيع | استلام فوري | جاردن خاصة

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جون سوديك فيلا للبيع بموقع مميز علي اللاجون

    Triple S Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بمقدم 600الف فيو بحر و لاجون وتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أوجما أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بمقدم واقساط فيو بحر كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٢٧٬٨٤٨ جنيه

    اون هاوس للبيع | فيو لاجون | استلام 2027 | فرصة مم

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تصميم مختلف ومميز صف ثاني للبحر

    Apart Real estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن متشطب بالفرش والتكييفات بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تصميم فاخر ونادر عدد محدود رؤية واضجفيو بحر

    Apart Real estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • نورما أزها 2 الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٤٠٦٬٢٣٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 - 5 غرفة

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل علي بحر - تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فوري بالفرش باقل سعر3غرف فيو بول بحري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس بوول فيو للبيع مفروش بالكامل

    Square Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ​شاليه بجاردن خطوات من البحر فوري بالفرش والاجهزه

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٤٬٢٣٨٬٩٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين باطاله مزدوجه على البحر بقسط 10 سنين.

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠٣٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • ناوس آزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٨٤٥٬٦٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف صف اول للبيع متشطبه بقسط 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول متشطب بالكامل بقسط 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على لاجون بالكامل بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٣٧٨٬٤٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر متشطبه بمقدم 5% للبيع .

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٠٧ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 124متر في جايا فيو البحر دور اول بسعر مميز

    Core Real Estate Development logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • جيفيرا ذا فيرل II

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٤٨٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…