شاليهات مفروشة للبيع في العلمين, صفحة 14

720 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري كامل التشطيب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو علي البحر مباشر فوري بالفرش و الاجهزه

    S signature logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى تشطيب كامل بالفرش والاجهزه

    S signature logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول بحر فندقي (فوري) – مارينا 5

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى للبيع بلاڤيستا كاسكادا بموقع مميز

    Sign Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ع فيو بنورامي ع البحر و ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اللونش هاجز لي السكن بالفرش و الاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري بالفرش والتكيفات يري البحر

    Crafters Real Estate logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مفروش بالكامل للبيع ف مارينا جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا جاردنز, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة على البحر بالفرش والاجهزة جاهز للسكن

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش وجاهز 50م من البحر فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام في مارينا 5 ع لسان وزراء و مرسي يخوت

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف للبيع سي فيو - بورتو مارينا

    Aspire Properties logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز لي السكن بالفرش و الاجهزه بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو ع بحر استلام فوري فندقي بالفرش قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مراسي مارينا 2

    Niche Investments logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فندقي بفيو بحر استلام فوري بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز ع السكن بالفرش و الاجهزه صف اول ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية VIP مفروش جاهز للسكن دقايق من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر استلام فوربسعر اللونش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استلام فوري شاليه 110م مفروش للبيع مارينا

    Driven Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري كامل التشطيب بالفرش و الاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فورى مفروش بالكامل صف اول بحر الساحل

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي بشاطئ خاص RIXIOS مارينا 5 جاهز بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Resale للبيع 80م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع