شاليهات مفروشة للبيع في العلمين, صفحة 10

720 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في جولف بورتو مارينا منطقة المشاية

    Marina Home logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالاجهزة+الـAC صف اول بحر-جاهز للمعاين

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فى مارينا 5 بحديقة خلفية مدخل خاص

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للمعاينة والاستلام الفوري شاليه بانورامي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شالية- استلام فوري - إطلالة على البحر

    Emtdad Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالأجهزة على البحر - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العلمين علي البحر جاهز للسكن بالفرش

    S signature logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا- الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م للبيع جولف بورتو مارينا الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا- الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا- الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه أرضي مميز في مارينا (بوابة 7)

    متصدر

    Dark Real estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 2 - المنطقة التاسعة

    Marina Home logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مجهز بالكامل RTM ف الساحل الشمالي

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مارينا 5 : شالية VIP مفروش استلام فوري عالبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع ف الساحل الشمالي\مقدم2M

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع (بورتو جولف) 30 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف اول ع البحر في الساحل الشمالي-متشطب

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تسليم فوري عـ البحر متشطب بالاجهزة و الفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع -استلام فوري -اطلالة على بول

    Emtdad Real Estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لامتلاك وحده فندقيه ع البحر ف الساحل الشمالي

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات والفرش بجوار Rixos و الابراج

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع