عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 3

337 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بروف موقع مميز فيو مفتوح في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في موقع متميز في فيو على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في مارينا مراسي بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ١٦٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة مباشرة في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب بالكامل جاهز للاستلام مراسي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٧٬٤١٨٬٧٥٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل صف ثاني من المارينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٠٧٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في فيدا مراسي على المارينا للبيع

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٩٥٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع في مراسي فيو كامل علي بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على حمام السباحة في مراسي مارينا 1

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة بالفرش و الاجهزة في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي مارينا 1 – قريب من القنال

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٤٧٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٦٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن على اللاجوون مباشرة - فايا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٨٥٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 128 م الترا لوكس في مراسي جريك مفروش موردن

    West Field logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه للبيع في مراسي مارينا ويست جاهز !!!

    Realtors logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٧٥٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارينا فرونت مراسي بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٠٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شاليه 2 نوم - مراسى مارينا

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على حمام السباحة بحري في فايا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة 90 متر موقع مميز في فيردي مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة بحري في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علي حمام السباحة - مارينا 2 - مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على المارينا مباشرة بحري في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري 100% متشطب بالكامل للبيع في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مباشر علي المارينا بأطلالة البحر مفروش

    Apart Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أقل سعر ريسيل ارضي بجاردن متشطب بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع