عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 5

337 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب660الف مقدم وقسط10سنوات شاليه مفروش امام مراسي

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 2 مراسي موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٥٨٥٬٥٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مراسي فيردي فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٣٠٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة مفروشة بالكامل في Address Golf

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شاليه 2غرف للبيع في مراسي مارينا

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه باثاث جديده للبيع فيو لاجون في مراسي

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٨٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف ثاني مارينا بحري بإطلالة حمام سباحة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري متشطب ومفروش في مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مراسي المارينا

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فايا مراسي بتشطيب راقي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأفضل سعر في الماركت حالياً مارينا فيوز للبيع

    CRV Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مباشر على حمام السباحة في مراسي مرينا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فندق ادريس جولف -شقة فندقية للبيع في مراسي غرفتين

    East wing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢١٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فيردى مراسى

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ١٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مراسي جريك

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي مفروش مع التكيفات في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع متميز متشطب ومفروش بالكامل اول استخدام

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٢٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب660الف مقدم وقسط10سنوات شاليه مفروش امام مراسي

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسي جريك

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في مراسي جريك

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي بموقع مميز

    AK Circle logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٥٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسي جريك

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٤٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مجهز بالكامل للبيع - في ادريس جولف - مراسي

    Properties-Today.com logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات للبيع مراسي الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع