عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 16

1,086 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم شالية متشطب بالتكيفات والمطبخ فAZHA قسط ع10س

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٩٦١٬٤٠٦ جنيه

    تاون هاوس للبيع اطلالة مباشرة على البحيرة، صف اول

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب فيو علي البحر في ازها الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب وبالتكييفات في ازها الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بجاردن للبيع في أرقى قرى الساحل في ازها

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشره متشطب بالتكييفات و المطبخ

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه علي البحر بالتكييفات و المطبخ في ازها

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن 0%مقدم قسط 10 سنوات لاجون فيو!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو لاجون باقل سعر وافضل لوكيشن 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب تكييفات والمطبخ علي اللاجون قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول لاجون 0% مقدم قسط 10سنوات باقل سعر !

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر بتشطيب كامل بأقل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر بتشطيب كامل بأقل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر بتشطيب كامل بأقل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر بشكل كامل لوكيشن مميز بالتقسيط متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاردن سي فيو استلام فوري قسط ربع سنوي 2مليون

    Property Hills... logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٨٠٣٬١٥٦ جنيه

    أزها الساحل الشمالي تاون هاوس للبيع فيو لاجون

    Triple S Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة بتشطيب كامل مع التكييفات في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة بتشطيب كامل مع التكييفات في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة بتشطيب كامل مع التكييفات في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر تشطيب كامل مع التكييفات في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر 3غرفة نوم تشطيب كامل+ التكييفات في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٤٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر 1غرفة نوم تشطيب كامل+ التكييفات في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر 2غرفة نوم تشطيب كامل+ التكييفات في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع