شاليهات للبيع في راس الحكمة, صفحة 13

7,809 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٦١٣٬٢٥٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز علي حمام سباحه ومساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م للبيع نايا باي بالتقسيط 10س استلام 2026

    Tradmark Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٤١٬٢٥٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري فى صافيه من إل كازار | موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م للبيع ف نايا باي بالتقسيط 10س استلام 26

    Tradmark Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين ارضي بجاردن متشطب استلام فوري | ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٥٬٨٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن على حمام سباحة مباشره للبيع في سي شور

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب راس الحكمة استلام فوري ب 492 الف ربع سنوي

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي كورنر بحديقه متشطب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب راس الحكمة استلام فوري ب 492 الف ربع سنوي

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب راس الحكمة استلام فوري ب 492 الف ربع سنوي

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بتسهيلات حتى 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات مطبخ بمقدم 750الف مدن ابوظى

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب راس الحكمة استلام فوري ب 492 الف ربع سنوي

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز للبيع في لافيستا راس الحكمه

    Global Hills logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات مطبخ بمقدم 750الف مدن ابوظى

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر برووف خاص وجاكوزي في موقع مميز

    The Polygon logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات مطبخ بمقدم 750الف مدن ابوظى

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 65م للبيع في نايا باي بالتقسيط 10س استلام 26

    Tradmark Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي صف أول كريستال لاجون في أزها

    One Estates Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل في راس الحكمة

    Inn Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف متشطب | 125م بسكالا قريب من البحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع فيو حمام السباحة في ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع