دوبلكس للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 18

453 عقارات أخرى
  • 24

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 279 م قريه امواج سيدى عبد الرحمن

    Next Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٧٩ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس 3 غرف مفروش بسعر متميز - امواج

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في مارينا 4 بتشطيب الترا مودرن

    Marina Season logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع مارينا 4 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في امواج موقع مميز بحري بالفرش

    Al Ahly Sabbour logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 2 دوبلكس علوي بانوراما بحر وبحيرة

    عقار مارينا logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مارينا 6 علي 3شوارع رئسيه

    Dream Home Real estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٦٦٩٬٢٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة في جايا موقع مميز جدا

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس ارضي 4 غرف على حمام السباحة - امواج

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تاني صف بحر مارينا ١ موقع مميز جدا بحري

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوفت في سوديك جون فيو لاجون

    Circles investment logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا دوبلكس لقطة بمارينا 5 موقع مميز جدااااا

    عقار مارينا logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بسعر شاليه فى دايركشن وايت تكملة اقساط 2030

    CBE New Homes logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Duplex Fully finished with ACS kitchen Old Price

    CBE New Homes logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبليكس فاخره واجه بحريه وبحيره مارينا2

    Marina Season logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل : دوبلكس على اللاجون مباشرة | كالي كوست

    Home Select for real estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحري بمارينا ١ تشطيب ٢٠٢٤ مودرن بحمام سباحه

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحري علي شارعين بمارينا ٧ مساحة ٦٥٠م

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع (أمواج ) 180 م

    RE/MAX Avalon logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن علي حمام السباحة مباشرة -امواج

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تالت صف بحيره رمليه بمارينا ٤ يري البحيره

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تالت صف بحيرة بمارينا 4 فيو بحيرة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس دوبلكس للبيع - الساحل الشمالي

    New Home for Realestate logo image

    حورس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    *......دوبليكس روف للبيع في تلال .....*

    Smart Assets Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    * ...... شاليه للبيع افضل سعر فى تلال ... *

    Smart Assets Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع