تاون هاوس للبيع في راس الحكمة, صفحة 7

860 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع يطل علي البحر مباشرة تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٩٦١٬٤٠٦ جنيه

    تاون هاوس للبيع اطلالة مباشرة على البحيرة، صف اول

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل سعر فيو مميز قسط 10 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين جاهزة للاستلام بإطلالة على اللاجون موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٦٠١ متر مربع

    ٨٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قيلا استلام فوري علي البحر 10% مقدم علي 10 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مطل علي البحر اقساط حتي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في المرحله الأولي بمقدم 5٪ - مدن رأس الحكمه

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بالقرب من البحر - مدن الإماراتيه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٥٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف | مفروش بالكامل | ماونتن فيو

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٦٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٩٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر | ديركشن وايت | تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه صف اول ع البحر فيو مميز بسعر لقطه

    Summit Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٢٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك تاون هاوس في واحدة من أرقى مراح

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بماونتن فيو الساحل الشمالى 275متر للبيع

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام قريب في راس الحكمة - 10 %

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام سنة في راس الحكمة - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في الساحل - استلام فوري- 10 % مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام شهرين - راس الحكمة- 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فيو لاجون مباشربجاردن 110م+4غ ماستر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٦٦١٬٧٢٨ جنيه

    ماونتن فيو راس الحكمه تاون هاوس للبيع استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري متشطب في ماونتن فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس Sea View وقسط علي 12 سنه

    Western House logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٠٥٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس استلام فوري فيو pool

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع