شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 28

698 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه 4 غرف للبيع في الماظة باي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مارينا 6 شالية علوي 165م

    Marina Season logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ١٥٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    بيتش هاوس للبيع 145م في رأس الحكمة – مشروع YOUD

    Inspire Homes logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في هاسيندا باي كورنر علي الجولف

    Smart Assets Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة في مارينا 7 شاليه مميز ڤيو رائع

    عقار مارينا logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بفيوهات مفتوحة علي بحر و حمام سباحه و حديقة

    Remax Professional. logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٢٠٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل في هاسيندا وترز راس الحكمة

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٠٤٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بفيو مفتوح وتسهيلات علي 4 سنوات

    Remax Professional. logo image

    اجورا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بمارينا 4 بسعر مغري جدا ٤ غرف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م + 87م جاردن مقدم 5% فقط في قلب الساحل

    Inspire Homes logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 4 سنوات-تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه تشطيب كامل | خصم 40% كاش | 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩١٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet for sale telal North Coast

    Marina Season logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه للبيع (هاسيندا باي - بالم هيلز) 232 م

    RE/MAX Avalon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاسيندا ووترز الساحل الشمالي

    Premises logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي، الساحل الشمالي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شالية ارضى ( صف اول لاجون ) مع جيم خاص

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة سيلفر ساندس متشطب بالكامل بالتكيفات

    Platinum Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢١٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شاليه ارضي بجاردن للبيع (جيفيرا)

    RE/MAX Avalon logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 164 م , كمبوند جيفيرا (رأس الحكمة

    Wealth Platinum logo image

    جيفيرا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور تاني بمارينا ٦ بحري ٤ غرف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سيلفر ساندس متشطب بالتكيفات

    Platinum Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فندقي 4 غرف في مارينا 6 موقع مميز

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه ارضي بمارينا 6 مساحة 165م بجنينة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٥٬١٥١ جنيه/متر مربع