شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة, صفحة 6

174 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة علي اللجون في ازها الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك اخر شاليه ع البحر واطول فتره سداد .

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 4 غرف متشطب علي الاجوون استلام قريب من سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل سينور شاليه علوي بروف باحسن سعر استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز، احسن موقع علي اللاجون وارضي متشطبه

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ١٠٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية للبيع!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهتول شايف البحر لوكيشن مميز مقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ١٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 4غرف باطلالة على البحر بأقل سعر @رملة

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ١٣٠٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 4غرف باطلالة على البحر بأقل سعر @رملة

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ١٨٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى ازها الساحل الشمالى صف اول لاجوون

    Conquer Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤١ متر مربع

    ١٣٠٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب استلام فوري بالفرش صف اول ع البحر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5%مقدم شاليه بالتقسيط على 10 سنوات

    Square real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٢٩٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن بمقدم 5% وقسط 10س دبل فيو بحر ولاجون

    Impact Investments logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٣٠٬٤٠٠ جنيه

    شاليه بتصميم فيلا متشطب واقرب استلام في جيفيرا

    Property  Hills. logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز للبيع 192 م-متشطب بالتكيفات

    AK Circle logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – هاسيندا ويست، رأس الحكمة بالم هيلز

    Realpals Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩٤ متر مربع

    ١٠٨٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب براس الحكمة من سوديك فى قرية جون

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٢٦٬٧٥٨ جنيه

    شاليه 4 غرف 170متر للبيع بأفضل سعر في جون سوديك

    Real Vision logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٤٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر بمقدم 3% في جون سوديك راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٧٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه استلام قريب في رأس الحكمه بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٤٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه صف اول لاجون للبيع في ازها الساحل فوري

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٥٠٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 في 1 للبيع بروف خاص في هاسيندا ويست

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بجاردن للبيع فى جون - الساحل الشمالى

    Conquer Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك \ جون راس الحكمة \ شالية ارضى بجاردن 167 م

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 226م متشطب بالتكيفات برايم لوكيشن /مدن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٣٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع