بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في أوجامي, صفحة 2

34 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع 5%مقدم-10سنين@الساحل_الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالتكييفات تقسيط 8 سنين من سوديك

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٥٧٨٬٧٤١ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ف سوديك الساحل فيو لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالو موقع مميز للبيع ف سوديك الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك صف اول علي بحر اقساط تصل الي 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول علي بحر اقساط تصل الي 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٩٩ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع بمقدم 5% وتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٢١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بانورامية على البحر متشطب قسط 8 سنوات

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢٠٠٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سوديك Ogami رأس الحكمه

    Next Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٥٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

1