عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 8

384 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بمقدم 5 % و اقساط علي اطول فترة سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة بتشطيب VIP وفيو خيالي علي البحر قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    إستلام قريب شاليه متشطب فى مازيرين بجانب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 400 الف وامتلك وحدتك متشطبه واقساط حتى 7 سنين

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxirious Apartment in the Heart of the sea

    Premises logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٦٤٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شالية متشطب فى مزارين جوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    235م شقه+جاردن117م صف اول متشطبه بسعر مميز+فيو+فور

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 237م متشطبه بفيو لاجون بمقدم5%بلتقسيط

    متصدر

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٤٧٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 1.5% مقدم شقة بالتقسيط على 12سنة

    Square real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية للبيع - الحي اللاتيني قبلي مساحة 240

    Remax Top Agents logo image

3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 700 الف استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 590 الف استلام فوري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٤٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% شاليه بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 310م استلام فورى-بفيو عالبحر فى ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بانورامي علي البحر أقل سعر في العلمين قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بخصم لايقارن استلم شقة 247م متشطبه فيو مميز

    Bright logo image

3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد شقة بالتقسيط على طول فترة سدادموقع مميز

    Square real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان شقة5% مقدم بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٣٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم بالتقسيط حتي 10 سنوات بدون فوائد بأميز موقع

    Square real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مازرين لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع في موقع مميز جدا علي البول

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر متشطب فى بالم هيلز مدينة العلمين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Palm Hills New Alamein 3 Bedrooms Chalet

    Maskan Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه156م استلام فوري كامل التشطيب صف اول ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م الساحل الشمالي - العلمين بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…