عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 7

384 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 800 الف متشطبه بالعلمين الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٦٦٬١٣٠ جنيه

    شقة 145م بدون اوفر وصف ثاني لاجون بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥١٬٧٨٣ جنيه

    شقة بأقل مقدم 135م وصف ثاني لاجون بالحى اللاتينى

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز العالمين استلام فوري

    Premises logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 167م استلام فوري متشطب فيو الابراج بالعلمين

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬٠٠٣ جنيه

    شقة 199م بلوكيشن بحر ومتميزة في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩١٦٬٩١٢ جنيه

    امتلك شقه مميزة 158م ببحري الطريق في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    1,600 استلم تشطيبVIP فيو لاجون صف اول جاهز قسط 12س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةVIP بانورامية صف اول استلام حالا مقدم+تكملة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ف العلمين ع البحيرة متشطب جاهزة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥١٬٩٠٤ جنيه

    امتلك شقه مميزة 198م بفيو روعة في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٧٦٬١٤٥ جنيه

    شقة 150م في الحي اللاتيني بلوكيشن بحر ومتميزة

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٧١٬٥٧٧ جنيه

    شقة فاخرة 228م بأكبر مساحة وأقل سعر بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٩٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٧١٥ جنيه

    امتلك شقه لقطة 158م بأفضل فيو في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٤٬٣٩٥ جنيه

    امتلك شقه مميزة 121م بفيو روعة في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٧٬٦٩٦ جنيه

    شقة 139م لقطه بأقل سعر بالعلمين وبأقل مقدم

    Onyx for real estate logo image

3

    1

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٧٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 202م العلمين الجديدةالحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٢٬١٧٢ جنيه

    شقة 171م لقطة بلوكيشن مميز وفيو راقي في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر+تشطيب VIP ومقدم 930 الف استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٧٥٩٬٠١٥ جنيه

    شاليه 175م لقطة بلوكيشن راقي وبروف مميز في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٧٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للاستلام بالتقسيط علي 12 سنه

    Tradmark Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…