عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 5

384 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    متصدر

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري في العلمين الجديده شقه 231م في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع داون تاون العالمين الجديده

    Zein for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٧٣٬٨٠٠ جنيه

    فرصة للإستثمارشاليه ع البحر مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى) بفيو على البحر بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالى قسط شهرى 49000 متشطب

    Eastmark logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فيلار الساحل الشمالى مقدم 737000

    Eastmark logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب للبيع فيو البحيرة والابراج مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في قلب مازارين في العلمين تشطيب كامل بالفرش

    The Way logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    235م شقه+جاردن117م صف اول متشطبه بسعر مميز+فيو+فور

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتر شاليه شايف بحر دابل فيوبقسط يصل الي 8ــــسـ

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤١٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    الان بخصم لايقارن شقة 166م متشطبه استلام فوري الان

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3 غرف فيو على البحر بالكامل استلام فوري للبيع

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على البحر بقسط 12 سنه فقط .

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٣٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقه 166 في الداون تاون بالعالمين بــفيو رائع

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م بالفرش والاجهزة بالداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م في الداون تاون العلمين فيو متميز بالخدمات

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في العلميين الجديدة علي البحر وراقية

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٨٣٬٦٦١ جنيه

    شقة مفروشة 166م بفيو راقي في الداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٠٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187م بالعلمين الجديدة بفيو بحر ومتكاملة

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٢٬٨٧٣ جنيه

    شقة 178م بفيو مميز وسعر لقطة بالداون تاون بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٢٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 166م على البحر بأقل سعر فى العالمين الجديدة

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…