شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدن أبوظبي

9 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو علي البحر في وادي يام مدن

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣١٬٠٧٠٬٩٦٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة موقع مميز يطل علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٥٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة صف اول ع البحر في راس الحكمة بخصم 30%

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة كاملة على المارينا والبحر والجول

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 194م رأس الحكمة - مشروع مدن الإماراتية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 194م رأس الحكمة - مشروع مدن الإماراتية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3غ بمقدم 5% بأخر طرح شركة مدن رأس الحكمة

    Summit Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٥٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي 5%مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مودون راس الحكمه، بالتقسيط وحدات فيو مميز

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٤٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع