شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في فوكا باي, صفحة 7

311 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ارضي بجاردن وحمام سباحة للبيع فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه صف علي لاجون في فوكا باي

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه صف علي لاجون في فوكا باي

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شالية مفروش بالكامل جاهز للاستلام

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في fouka bay في راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب في fouka bay في راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه 110م 3غرف بلاجون فيو بفوكا باى

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف سى فيو-دايركت بوول

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف سى فيو-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه متشطب 3 غرف مقدم 600 ألف كاش 7.5م

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ستاند الون شاليه فوكا باى ارضى

    SG Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في رأس الحكمة في LA7 متشطب بالكامل فيو لاجون

    TREX logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١١٨٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع جاردن في فوكا باي علي اللاجون مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بريميوم 3 غرف بحديقة وإطلالة مميزة

    Apart Real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه صف علي لاجون في فوكا باي

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية جاهز علي السكن ديركت لاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف | يطل علي البحر | فوكا باي

    Good Vibe Homes logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوكا باى راس الحكمة شاليه للبيع متشطب استلام فورى

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٨١٬١٩٥ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام صف أول على اللاجون في فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في فوكا باي - راس الحكمة بموقع ممتاز

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين جاهز للسكن اول صف علي اللاجون موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن بأقل سعر فيو مباشر لاجون متشطب

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شاليه160متر مفروش لاجون فيو كاش

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شاليه جاهز بالفرش فوكا باى كاش

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ريسال فورى اول سكن فوكا باى رأس حكمة

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع