شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في فوكا باي, صفحة 8

311 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٩٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه باقل سعرمتشطب دابل فيو علي اللاجون بخصم

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه صف علي لاجون في فوكا باي

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه صف علي لاجون في فوكا باي

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه صف علي لاجون في فوكا باي

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه اوبن فيو علي لاجون ودقايق من البحر متشطب

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل 3غرف متشطب بفيو علي اللاجون - فوكا باي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه ططوير مصر -شاليه متشطب استلام فورى

    Premises logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه ططوير مصر-شاليه متشطب استلام فورى

    Premises logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة على البحيرة في خليج فوكا

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف فوكا باي استلام قريب الساحل

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب فوكا باي _ فيو بحر ( service apartment )

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب فيو لاجون للبيع في فوكا باي

    I-Move logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل جاهز للسكن فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 129متر + حديقة | مفروش بالكامل | فوكا

    Oqood Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل برووف باقساط مريحه-موقع مميز

    property hills Elite logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز جدا شاليه 125متر فورى فوكا باى بوول فيو

    Evergreen Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن 3 غرف في شالوز فوكا باي

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٩٠١٬٢٠٠ جنيه

    شاليه مميز يري البحر للبيع في فوكا باي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر ولاجون للبيع في فوكا باي - موقع مميز

    Wdeals for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف مع حديقة على اللاجون في فوكا باي

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل وجاهز للسكن في فوكا باي راس ال

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٨٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز على البحر بالسعر المناسب في فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فوكا باى

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة بحرية مميزة – فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون شاليه 190متر فيو مميز على اللاجون فوكا

    Oqood Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع