عقارات 2 غرفة نوم للبيع في سيشور, صفحة 4

289 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه خاصه ١٠٠ م متشطب مرحله بيتش فيو

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في سيشور راس الحكمه شاليه 96 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك نورث شاليه ارضي بجنينه فيو مميز ١٠٠ متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٤٢٧٬٢٠٠ جنيه

    بيتش شاليه ارضي للبيع فيو علي اللاجون متشطب

    S signature logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه 107م للبيع فيو مميز متشطب بالكامل

    S signature logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه خطوتين من البحر تشطيب كامل خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل امام البحر وبجوار لافيستا

    Property  Hills. logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٧٣٨٬٤٠٠ جنيه

    فرصة بمليون جنيه في سيشور - هاييد بارك!

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز باطلالة مزدوجة Finished مقدم 580 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٠٬٥٦٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع سي شور متشطب يطل علي اللاجون

    Platinum Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٧٨٨٬٧٥٠ جنيه

    شالية سي فيو ف Seashore بخصم 24% قسط 8س

    Evergreen Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٣٬٣٠٠ جنيه

    شالية 97 متر متشطب بالكامل في سي شور

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باطلاله علي البحيره شاليه كورنر- سي شور

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٣١٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بهايد بارك سيشور لوكشن مميز بمقدم 5%

    IRTKAZ logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,100,000 شاليه اعلي مصطبه 33متر شايف بحر100%

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل بالساحل الشمالي اقساط

    property hills Elite logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطبة بكامل باقل سعر وبإطلالة لاجوون

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬١٨٢٬٣٧٥ جنيه

    سى شور شاليه للبيع بموقع مميز غرتين 107متر

    متصدر

    Triple S Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% شاليه متشطب بفيو خيالى على البحر/فى سىشور

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 114متر متشطب بالتكييفات فيو بحر مقدم2.6مليون

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٤١١٬٧٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه97م متشطب دور اول ع لجون ف سي شور

    S signature logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٧٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك نورث شاليه ارضي بجنينه فيو مميز ١٠٠ متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه خاصه ١٠٠ م متشطب مرحله بيتش فيو

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه خاصه ١٠٠ م متشطب مرحله بيتش فيو

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع