شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة, صفحة 3

274 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن غرفتين متشطب| مطل علي حمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن غرفتين متشطب | بحري صريح بسكالا

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على حمام السباحة مباشرة شاليه للبيع في ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه أرضي بجاردن موقع مميز على البسين

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شاليه أرضي بجاردن لقطة ڤيو لاندسكيب مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع بالفرش والأجهزة بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع شاليه متشطب بالكامل مساحه 108متر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب في فوكا باي راس الحكمة الساحل

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة خاصة للبيع - استلام فوري

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ​شاليه بجاردن خطوات من البحر فوري بالفرش والاجهزه

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شاليه 92م ارضي في سكالا استلام سنه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دبل فيو متشطب استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع علي البول في ماونتن فيو راس الحكمة

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه مرحله كريت استلام فوري خطوتين للاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه ارضي اميز فيو في ايفيا مقدم 5.5 م

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل ارضي بجاردن لقطة دايركت ع حمام السباحة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل | فرصة مميزة في الساحل الشم

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٢٠٤٬٢٩٥ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع متشطب بالكامل بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٩٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، توتال ١٩مليون

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٠٨٬٤٥٠ جنيه

    شاليه للبيع بماونتن فيو راس الحكمة الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب شيك، بحديقة خاصة، شامل الفرش وجميع الأجهزة

    Selective logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 85 متر ارضي بجاردن في ماونتن فيو راس الحكمه

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز عالبحر في MV Ras elhekma بأحلى فيو

    Property Group logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاالية غرفتين متشطب | ب سكالا سي فرونت | ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في مرحله مميزه

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع