شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة, صفحة 2

274 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين ارضي بجاردن متشطب ريسيل | تكملة اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬١٤٤٬٢٢٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتين فيو استلام فوري متشطب

    S signature logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه لاجوون فيو بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شالية 92م مفروش بالكامل ماونتن فيو

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر جاردن شاليه ريسيل متشطب بالكامل موانتن فيو

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شاليه برووف متشطب اقل سعر استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شاليه في ماونتن فيو راس الحكمه موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه استلام فوري موقع مميز شاليه غرفتين بروف

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة علي بحيرة استلام فوري - متشطب بحديقة خاصة

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بجاردن للبيع ماونتن فيو راس الحكمه

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٦٨١٬٧٥٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شاليه 2نوم ارضي بجاردن فيوpool

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي اللاجون شالية متشطب اقساط 8 س في سي شور

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جاهز للاستلام في ماونتن فيو راس الحكمه

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة ريسيل | شاليه متشطب بالكامل في ماونتن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة – مفروش

    متصدر

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شاليه2نوم باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة متشطب في ماونتن فيو راس الحكمه فوري

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة متشطب بماونتن فيوراس الحكمه فوري

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ريسيل بماونتن فيوراس الحكمة

    متصدر

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بأقل مقدم في رأس الحكمة و استلام فوري

    Property Group logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بروف للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل غرفتين متشطب سي فيو | بسكالا سي فرونت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين ارضي بجاردن متشطب استلام فوري | ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع فيو حمام السباحة في ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع