بنتهاوس (روف) 1 غرفة نوم للبيع في ازها الساحل الشمالي

11 عقارات أخرى
  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ازها الساحل الشمالي تقسيط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب وبالتكييفات في ازها الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر تشطيب كامل مع التكييفات في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة لاجون | أزها الساحل الشمالي |غرفة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 99 متر إطلالة على البحر غرفة نوم 0% 9Y |

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • أوجما أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

• 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكييفات في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استلم شاليهك متشطب بالتكيفات قسط مع ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب وبالتكييفات في ازها الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 99 متر إطلالة على البحر غرفة نوم 0% 9Y

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفه دايركت على اللاجون بقسط حتى 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اوجما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٧٥٬١٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

• 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 0% بنتهاوس صف 1 في ازها راس الحكمه قسط 10سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع