بيوت و فلل 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 2

35 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اليجريا أول صف على الجولف

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الربوه الشيخ زايد على الجولف مباشره

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في أليجريا علي الجولف

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر لقطة و موقع مميز

    Genova Investment logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٨٩٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الصف الأول على الجولف في أليجريا

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحمام سباحة لوكيشن مميز فى الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو مهتم فعلًا دي فرصتك الحقيقيه لامتلاك فيلا فاخره

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎فيلا مستقلة للبيع – ألجريا

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سيتي فيلا فاخرة في ويستاون سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٩١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

1