بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 43

1,566 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين جاهز للسكن بسعر مغري في اب فيل بجانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في موقع مميز داخل ذا كراون

    Hefnawy Group logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين هاوس استلام فوري بجولف فيوز من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشره على الجولف جاهزه للاستلام فى جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

6

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬١٨٤ متر مربع

    ٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري صف اول علي الجولف جولف فيوز

    Inn Properties logo image

6

    5

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز – فيلا ذا كراون مع حمام سباحه

    Flip logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٩٬١٣٣٬٤٧٢ جنيه

    فيلا للبيع في كراون بالم هيلز

    Flip logo image

4

    5

    ٤٥٤ متر مربع

    ٦٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لعشّاق الطبيعة للبيع في واحات الزهراء

    We are consultancy logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف + بحيرة في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٥٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

6

    5

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع فوري ف بيراميدز هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالمرحله ٤ علي الرئيسي دور ١ فقط موقع

    Golden Star Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر فيلاا 286م استلام فوري بفيو مميز جدا

    Bright logo image

3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ذا كراون بالم هيلز بجوار جولف فيوز مباشرة

    Inn Properties logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا بتشطيب كلاسيك للبيع في جرانه

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في جرانة حمام سباحة + ٤ مواقف سيارات

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣١٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

7+

    7+

    ١٬٣١٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣١٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣١٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

7+

    7+

    ١٬٣١٣ متر مربع

    ٦٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في آيفي، الجيزة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع