بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 40

1,563 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م فيو حمام سباحه مقدم 4م قسط 8س-توتال 38م

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م فيو حمام سباحه مقدم 4م قسط 8س-توتال 38م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٦٢٬٩٨٧ جنيه

    فيلتك 304 فوري بقسط مليون ربع سنوي او كاش 20مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى PX مقدم 5% و قسط حتي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلا للبيع في ذا كراون استلام فوري بتسهيلات

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تصميم خاص للبيع في جولف فيوز

    Buyerside logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز 6 اكتوبر فيلا تصميم خاص

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

6

    6

    ٨١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز 6 اكتوبر جولف فيوز اول صف فيلا تصميم خاص

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

7+

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز 6 اكتوبر جولف فيوز اول صف فيلا تصميم خاص

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

7+

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف فيوز، صف أول جولف

    Flip logo image

7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي فيو

    Flip logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم خاص في كينجسرانج صف اول علي الجولف

    Flip logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلل و تاون هاوس فاخرة للبيع في نيو جيزة

    Flip logo image

4

    4

    ١٬٣٥٠ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في نيو جيزه بأقل سعر للمتر استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

4

    5

    ١٠٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كراون بالم هيلز

    Shield - DR3 logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٩٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيرواي للبيع – ديستريكت 1 نيو جيزة

    Buyerside logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بتكيفات للبيع ف ذا كراون

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ٧٦٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا بالتقسيط للبيع ذا كراون بالم هيلز

    Driven Properties logo image

6

    7+

    ٩٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف على الجولف نصف تشطيب جولف فيوز

    I-Move logo image

7

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون تشطيب المرحله الرابعه بالم هيلز اكتوبر

    I-Move logo image

5

    6

    ٩٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيرواي فيلا علي الجولف بحمام سباحه سوبر لوكس

4

    5

    ٤٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين هاوس استلام فوري بجولف فيوز من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز في كمبوند اب فيل بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤٩ متر مربع

    ٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على ارض 1000م | استلام فورى صف اول على الجولف

    The Way logo image

5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع