بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 102

3,006 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 393م استلام فوري بمقدم 2مليون او كاش 27

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر امام سوديك زايد بالتقسيط على 7 سنوات

    CBE New Homes logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة بتشطيب فاخر ومجهزة بالكامل وجاهزة للسكن

    Home Select for real estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره350م بالقرب من بالم هيلز/مقدم 3مليون فقط

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic West

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٩٢٥٬٢٤٥ جنيه

    فيلا مستقلة312م925قسط ربع سنوي او السعر كاش26مليون

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند The Estates

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٤٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 393م استلام فوري بمقدم 2مليون او كاش 27

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م فورى سعر كاش34مليون-قسط ربع سنوى مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر امام سوديك زايد بالتقسيط على 7 سنوات

    CBE New Homes logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا منفصله364م امام بيفرلي ب2مليون مقدم او 18كاش

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا220م بسعر17مليون وقسط ربع سنوي922الف قرب هايبر

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة قسط ربع سنوى820 ألف وكاش13.200مليون

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٢٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا220م بسعر17مليون وقسط ربع سنوي922الف قرب هايبر

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا منفصله364م امام بيفرلي ب2مليون مقدم او 18كاش

    Property Hills... logo image

5

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد بتسهيلات

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م فورى سعر كاش34مليون-قسط ربع سنوى مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic West

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 225م بموقع وسعر مميزين بالكارما 4

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 4 غرف مباشرة على المساحات الخضراء – عرض

    Apart Real estate logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس الشيخ زايد مقدم3مليون قسط10س

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بواسطة ايلي صعب بموقع مميز استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م استلام فورى & موقع مميز & بأفضل سعر

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٬٣٨٦٬١٨٨ جنيه

    فيلا 396-جراند هايتس-2مليون مقدم/10س او كاش16مليون

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع