بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 101

3,006 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا فاخرة مقدم 1.400.000 سعر كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن فيلا فاخرة بخصم 45% داخل كمبوند VLevels

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في الشيخ زايد متشطبة امام الربوة

    Property Hills Star logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٥١ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام فيلا مستقلة للبيع متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة ادفع 6.950.000 اوكاش27.800

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا منفصله364م امام بيفرلي ب2مليون مقدم او 18كاش

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Lake West الشيخ زايد استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٢٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرةادفع 6.950.000 اوكاش27.800

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا264م بتكملة اقساط بالشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام 6 شهور الشيخ زايد بتقسيط 100شهر

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م جاهزة للاستلام بمقدم6.9مليون بسعر27مليون

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٩٥٠٬٩٩٩ جنيه

    فيلا350م بسعر الطرح استلام قريب بالخمايل بمقدم3M.

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا فاخرة مقدم 1.400.000 سعر كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام فيلا كورنر للبيع بأقل سعر كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م جاهزة للاستلام بمقدم6.9مليون بسعر27مليون

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    فيلا منفصله364م امام بيفرلي ب2مليون مقدم او 18كاش

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م جاهزة للاستلام بمقدم6.9مليون بسعر27مليون

    Property Hills... logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر شقه في عرض رمضان تقسيط 14 سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا سعر كاش11.360.000 قسط كوارتر 344 ألف

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا سعر كاش11.360.000 قسط كوارتر 344 ألف

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرةادفع 6.950.000 اوكاش27.800كاش

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا سعر كاش11.360.000 قسط كوارتر 344 ألف

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن فيلا فاخرة بخصم 45% داخل كمبوند VLevels

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٨ جنيه/متر مربع