عقارات للبيع في نيوم اكتوبر, صفحة 12

303 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 140م+ جاردن75م جاهزه ع المفتاح بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م3غرف+ جاردن كبير سوبرلوكس بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة بحديقة خاصة بالقرب من مول العرب | تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ١٩٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 155م+جاردن 3غرف ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فيلا 370م نيوم متشطبه سوبر لوكس اكبر تايب

    La Costa For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| استاند الون كورنر 192م ف نيوم اكبر جاردن4br

    La Costa For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| ستاند الون 190م نيوم 4br كابري اكبر جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+65م جاردن استلام فوري+قسط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 65م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اكتوبر امام مول العرب بأقل مقدم واطول

    إبداع logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 500م + جاردن 405م بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون نيوم اكتوبر مرحله كابري فيو مميز

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | توين هاوس فيلا – كمبوند نيوم أقل سعر

    Home Select for real estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 278-متشطبة بالكامل بوليفارد هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 342م-متشطبة-كمبوند بوليفارد هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه استلام فوري بتكملة اقساط بسعر قديم

    متصدر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا522م استلام فوري بالسعر القديم وبتكملة اقساط

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٥٢٢ متر مربع

    ١١٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره بالقرب من مول العرب 536م +جاردن 372م

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم للبيع نيوم أكتوبر باقل سعر مميزة

    Element logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم للبيع نيوم أكتوبر باقل سعر مميزة

    Element logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نيوم أكتوبر 2 غرفة نوم باقل سعر مميزة

    Element logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصلة500م+ حديقة405م +متاح تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك بـ افضل لوكيشن فـى اكتوبر الشمالية

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 370م+حديقة350م بسعر شقه قرب مول العرب قسط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع