عقارات للبيع في العجوزة, صفحة 2

108 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس في العجوزه كورنيش النيل

    Mas Egypt Real Estate logo image

    العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت عالنيل بخصم نص سعرها استلام سنه متشطبه بالفرش

    العجوزة, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٥٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت عالنيل بخصم نص سعرها استلام سنه متشطبه بالفرش

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت عالنيل بخصم نص سعرها استلام سنه متشطبه بالفرش

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م متشطبه بالفرش والاجهزه + جراج – المهندسين

    Aqar Dayem logo image

    شارع النبوي المهندس, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في العجوزة

    العجوزة, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جديدة بالكامل فى عمارة جديدة مساحات مختلفة

    Guides Real Estate logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 متر ميدان أسوان - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 متر ميدان أسوان - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 متر ميدان أسوان - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 متر ميدان أسوان - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م للبيع في العجوزه غرفتين وحمام دور 8 مصعد

    العجوزة, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد بالدولار خصم50% تسليم سنه تشطيب بالفرش عالنيل

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل علي النيل بالجيزة

    El Sherif logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٢٥ متر في ميدان اسوان العجوزة

    متصدر

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ٢٤٥ م في ش ابو الكرامات المهندسين

    Royal Home logo image

    شارع أبو الكرامات, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدان أسوان المهندسين

    Royal Home logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العجوزة.

    New Housing Egypt logo image

    العجوزة, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع الفالوجا العجوزة تشطيب حديث

    متصدر

    شارع إمتداد الفالوجا, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تفرعات ميدان شاهين – العجوزة

    Property insider logo image

    العجوزة, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة على النيل في العجوزة

    Best Deal For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 متر شارع أبو المحاسن – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العجوزة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العجوزة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…