عقارات للبيع في العجوزة بـ 2 مليون جنيه

5 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالعجوزه

    شارع نجيب محفوظ, العجوزة, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس شارع الفالوجا في العجوزة

    متصدر

    Top Level logo image

    شارع إمتداد الفالوجا, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في العجوزة

    العجوزة, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع الفالوجا العجوزة تشطيب حديث

    متصدر

    شارع إمتداد الفالوجا, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في شارع المراغي فرصه للاستثمار

    شارع الشيخ المراغي, العجوزة, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع