شقق للبيع في مجمع تسلا السكني, صفحة 2

79 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٣٬٢٠٠ جنيه

    بمقدم ٤٠٠ الف علي ١١ سنه وحدتك وسط جزيرة تسلا

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع توب كابي استلام سنتين قسط ع 10 سنين

    Selection Code logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه في كومباوند تسلا ايلاند ع طريق الواحات

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كومباوند تسلا ايلاند

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 144 شهر في 131م فيو وموقع مميز

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    اكتب عقد شقتك بمقدم 11% على جزيزة في حدائق اكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع فيرا امام مول مصر ع 10y استلام سنتين

    Selection Code logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بيتا جرينز حدائق أكتوبر استلام فوري

    BETA EGYPT logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة3غرف في مشروع فيرا امام جامعة MSA-الواحات

    Selection Code logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة 103م غرفتين في حدائق أكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك على جزيزة في حدائق اكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131 متر 3 غرف في قلب جزيرة في برايم لوكيشن

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م 3غرف بقسط ربع سنوي 105K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 103م وجهه بحري فيو لاجون قسط 28K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند مباشرة على طريق الواحات Tesla Island

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على جزيرة في حدائق أكتوبر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة 129 متر قسط ربع سنوي: 89,397 جنيه

    I-Move logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة وحدتك في قلب جزيرة بمقدم 10% علي 12 سنهةة

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بأقل مقدم وقسط علي 10 سنين ,اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 350 الف امتلك شقة غرفتين في اكتوبر علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بأقل مقدم وقسط علي 10 سنين ,اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند مباشرة على طريق الواحات Tesla Island

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على جزيرة في حدائق أكتوبر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ع طريق الواحات بكمبوند تسلا ريزيدنس قسط

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع