شقق للبيع في مجمع تسلا السكني

80 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة شقة في قلب جزيرة تسلا علي طريق الواحات

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٦٥٬٥٠٠ جنيه

    بافضل نظام سداد - اسكن في جزيرة تسلا طريق الواحات

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند تسلا ايلاند 6 اكتوبر فيو بول

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م 3 غرف بقسط شهري 31 الف لمدة 12 سنة

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٠٠ الف اسكن في جزيرة تسلا علي طريق الواحات

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على اكبر منطقة خضراء وبحيرات مائية بالتقسيط

    Rokn Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٧٣٬٢٠٠ جنيه

    بمقدم ٤٠٠ الف اسكن في جزيرة تسلا علي طريق الواحات

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٠٠ الف شقتك في قلب جزيرة تسلا بطريق الواحات

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى مشروع بدا انشاءات اقل من سعر طرح الشركه

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٠٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع توب كابي استلام سنتين ع 10y امام msa

    Selection Code logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع فيرا امام مول مصر استلام سنتين ع 10y

    Selection Code logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند تسلا ريزدنس بمساحة 103 متر

    THE VIEW logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع فيرا امام مول مصر استلام سنتين ع 10y

    Selection Code logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في كمبوند تيسلا ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٧٧٬٦٠٠ جنيه

    امتلك شقةمقدم 536 ألف فقط وقسط شهري 30 ألف

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٧٧٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم10% - شقة ارضي بجاردن في جزيرة تسلا ط.الواحات

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه في كومباوند تسلا ايلاند ع طريق الواحات

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جنب مول مصر بمقدم 600,000 قسط 11سنين

    Property Hills... logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م 3غرف بحري فيو مميز تقسيط على 10 سنينTESLA

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيه

    New Launch مباشر على طريق الواحات TESLA ISLAND

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٣٬٢٠٠ جنيه

    بمقدم ٤٠٠ الف علي ١١ سنه وحدتك وسط جزيرة تسلا

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع