شقق 2 غرفة نوم للبيع في مجمع تسلا السكني

24 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٩٦٥٬٥٠٠ جنيه

    بافضل نظام سداد - اسكن في جزيرة تسلا طريق الواحات

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند تسلا ايلاند 6 اكتوبر فيو بول

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند تسلا ريزدنس بمساحة 103 متر

    THE VIEW logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه في كومباوند تسلا ايلاند ع طريق الواحات

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع توب كابي استلام سنتين قسط ع 10 سنين

    Selection Code logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه في كومباوند تسلا ايلاند ع طريق الواحات

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    اكتب عقد شقتك بمقدم 11% على جزيزة في حدائق اكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بيتا جرينز حدائق أكتوبر استلام فوري

    BETA EGYPT logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة 103م غرفتين في حدائق أكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 103م وجهه بحري فيو لاجون قسط 28K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على جزيرة في حدائق أكتوبر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 350 الف امتلك شقة غرفتين في اكتوبر علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على جزيرة في حدائق أكتوبر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ع طريق الواحات بكمبوند تسلا ريزيدنس قسط

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تسلا ايلاند طريق الواحات بتقسيط ع12سنه

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٢٠٠ جنيه

    للبيع شقه تسلا ايلاند طريق الواحات بتقسيط ع12سنه

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٢٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Tesla Residence – حدائق أكتوبر 11 سنة

    Hk Realestate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٦٬٦٠٤ جنيه

    شقه103م بمقدم380الف في حدائق اكتوبر قسط ل11سنه

    New Arkan Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل Tesla Residence طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٢٢٬٣٣٤ جنيه

    بمقدم 400 الف و اقساط علي 132 شهر للبيع شقة بجاردن

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع103م فحدائق اكتوبر بمقدم390الف عالواحات

    New Arkan Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 103م فحدائق اكتوبر بمقدم400الف عالواحات

    New Arkan Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٠ جنيه/متر مربع