شقق للبيع في طريق الواحات, صفحة 14

643 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز ب اقل سعر في الماركت 217 متر

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في Ashgar City بموقع مميز

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة -موقع مميز - استلام اخر السنة

    Emtdad Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمقدم 76الف وقسط شهري1,900وقسط10سنين

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في دريم لاند، أقل سعر بالسوق

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب للبيع في دريم لاند، أقل سعر بالسوق

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99م بجاردن برايم لوكيش استلام فوري باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة جاهزة للاستلام نصف تشطيب في أشجار سيتي

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن139م² استلام فوري بـ15% وقسط حتى8سـ

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 131م 3 غرف باقل مقدم واقساط تصل ل 10 س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في NC روزفيل بكمبوند دريم لاند بفيو بول

    DMG logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بصوره بطاقتك فقط تقدر تستلم شقتك ب 480 الف وقسط8سن

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Aqmar أكتوبر بمقدم 5% وتقسيط 12 سنة

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٣١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط شهري 19الف فقط مقدم200 الف 7.4م كاش

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع بستهلات استلام فوري علي الجولف القديم

    DMG logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نص تشطيب بقسط شهري 30 الف لمدة 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف اقمار مقدم5% وخصم بيوصل ل 25%وقسط ع12سنة

    Evergreen Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دريم لاند استلام فوري

    New Casa Real estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل سعر فيو مميز لاندسكيب استلام فوري .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع متشطب بالكامل ستلام فوري بقسط 9سنين

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٧٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة 117م فى اشجار سيتي بمقدم 10% قسط علي 12سنين

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة داخل كمبوند أشجار سيتي

    New Casa Real estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو مميز بالتقسيط

    New Casa Real estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ب قسط ل 8 سنين باكثر سعر مميز

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع