شقق للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 13

1,407 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم فرصة الاستثمار شقه متشطبه ف باديه11الف شهريا

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135متر متشطبة -في السياحية أ شامل المطبخ

    Vida Solutions logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة 149م أنيقة في Beta Residence

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م للبيع بحدائق اكتوبر - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    138 م بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق الفيوم مباشرة

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع جاردن علي طريق الحي الايطالي الرئيسي

    متصدر

    M.H. Group logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فرصة علي شارع النوادي الرئيسي اوبن فيو ميدان

    متصدر

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠م بالتقسيط بارقي مواقع حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م مميزة | بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى حدائق اكتوبر مقدم 10% قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - شارع رئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م غرفتين بإطلالة الرمبلا | بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بإطلالة يونانية | بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٨٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م بإطلالة الرمبلا في بيتا ريزدنس

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٬٩٦٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120 متر في المربع الذهبي تاني نمرة من النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع