شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 165

7,633 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من ديونز 165 + حديقة ب اقل سعر لسرعة البيع

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه مع جاردن للبيع - الكارما كاي

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع جاهزة للسكن في اللجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار جامعه النيل شقة متشطبة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب فى فيلدج ويست بجانب اعمار

    Property Hills VIP logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري اللجريا بجوار النادي الاهلي

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف بيفرلي هيلز تشطيب راقي

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فيو لاند سكيب فى بيفرلى هيلز

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في الشيخ زايد | الحي الثامن

    Home Select for real estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    بسعر لقطة للبيع شقة في شارع النزهه بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز دبل فيو في الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بالشيخ زايد بجوار جامعة النيل 108م

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 137م في ZED West من شركة ORA

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 140م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المحور 108 متر قسط على 6 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اركان 205 على ممشى القناة

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في كمبوند تيراس -بالتقسيط

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو بارك فى زيد ويست دقائق من اركان

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو منطقة الخدمات بيفرلي هليز.

    Topaz Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٧م متشطبه بالتكييفات كمبوند village west

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات في ZED towers zayed

    Property Hills Star logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة فى فورتى ويست فى قلب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع