شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 161

7,633 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات غرفتين 97م بفيو على زد بارك

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235م كمبوند بيت الوطن الأساسي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في الادوار ال 20 في ابراج زيد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم قريب شقه متشطبه بالتكيفات في الكارما

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٦٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة للبيع في كيان خلف مول العرب

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في بيت الوطن - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م كمبوند بيت الوطن الأساسي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Apartment at The Estates Residence - SODIC

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بجاردن أستلام فوري في بيفيرلي هيلز سوديك

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م بيفرلي هيلز سوديك ويست

    Tasweeq For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالتكيفات استلام فوري بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م كمبوند جنه زايد 1 – موقع مميز الشيخ

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147م الشيخ زايد - القاهرة بجوار Cairo G

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 155م فيو لاند سكيب

    Evergreen Properties logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش للبيع في كمبون كازا

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م للبيع في كمبوند جامعة القاهرة –

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م للبيع في زايد هايتس الترا سوبر لوكس

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة110م فيو مميز في كمبوند ريزا االشيخ زايد

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى وقسط 3 سنين شقة 245م+روف 135م بسعر لقطة

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجاردن متشطبه في اليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او الايجار في كمبوند كازا

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م للبيع – الخمائل، الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى وقسط 3 سنين شقة 245م+روف 135م بسعر لقطة

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Residential Apartment in The Estates by SODIC

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣٣٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 233م كمبوند بيفرلي هيلز الترا سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع