شقق للبيع في أبراج زيد, صفحة 19

1,323 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تشطيب استلام فورى فى ZED - ابراج زد زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع في ابراج زد الشيخ زايد استلام فوري

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 161م في ابراج زد استلام فوري شيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩١٤٬٩٥١ جنيه

    شقه تشطيب كامل موقع مميز و تكملة اقساط zed west

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٤٬٨٨٩ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل موقع مميز مع تكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 990الف مقدم او كاش8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 990الف مقدم او كاش8مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٥٣٦ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع في زد وست

    I-Move logo image

2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٦٨٬٧٤٠ جنيه

    شقة ريسيل ف زد تاور بمقدم5,8مليون183م برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٧١١٬٦٧٣ جنيه

    شقه ريسيل137م مشطبه بالتكيفات والمطبخ جاهزه للسكن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في مشروع زيد ويست

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بينت هاوس استلام قريب في زيد

    Apart Real estate logo image

4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٠٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣١٥٬٢٣٢ جنيه

    شقه للبيع باقساط حتى 2031 واجهة بحرى زيد ويست

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور عالي استلام فوري ستوديو متشطب التكييفات المطبخ

    Driven Properties logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٤٬٥٩٦ جنيه

    لوفت يطل على مساحات خضراء أقساط حتى 2031 زيد ويست

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٣٬٢٩٠ جنيه

    شقة فى زيد ويست للبيع باقساط حتى 2031 واجهة بحرى

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست

    Crown Stone Realty logo image

2

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٣٦٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٨٬٤٨٦ جنيه

    شقة فى زيد ويست للبيع بأقل مقدم و باقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩١٠٬٩٠٣ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر السوق و باقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع متميز جداً في زد ويست

    Hefnawy Group logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٨٩٬٢١٥ جنيه

    شقة فى زيد ويست للبيع بأقل مقدم وباقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٨٦٬٥٧١ جنيه

    استديو فى زيد ويست للبيع بأقل مقدم وباقساط حتى 203

    Master Mind Real Estate Services logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٣٨٬٢٧٩ جنيه

    شقة علي اقساط حتى 2031 متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٥٧ جنيه/متر مربع