شقق للبيع في أبراج زيد, صفحة 17

1,323 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ستوديو ف زيد برايم لوكيشن باقل متبقي

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تشطيب كامل استلام فوري في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في ZED West – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكميوند زد ويست الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٧٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في زيد ويست موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في أبراج زِد موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - أبراج ZED West

    Remax Westway logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٩٨٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بالتكييفات والمطبخ للبيع بالتقسيط

    Driven Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة في زيد تاورز بإطلالة واسعة

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد 2غرف متشطب استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100متر فوري ابراج زد متشطبة بالتكيف برايم فيو

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٦٦٬٩٣٢ جنيه

    شقه ريسيل 183متر متشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة ومميزة للإيجار في زيد تاورز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات استلام فوري بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قة فندقية للبيع في أبراج ZED الشيخ زايد | 161م

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٧٣٦٬٨٢٥ جنيه

    3 Bedrooms in ZED West | Sheikh Zayed

    Maskan Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه في ابراج زيد جوار ايتابا والجريا

    Property  Hills. logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زد ويست الشيخ زايد تقسيط مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٢٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬١٩٣٬٧٦٨ جنيه

    شقه فى زد ويست اقل من سعر المطور وباقساط حتي 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه في أبراج زد قرب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ابراج زيد متشطبه بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بالشيخ زايد متشطبة للبيع تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٨٬٨٣٩ جنيه

    شقه بأقل مقدم و باقساط حتى 2031، متشطب بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٣٧٬٦٤٦ جنيه

    شقه مع حديقة للبيع بأقل مقدم واقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع باقل سعر في الماركت في زد تاورز

    I-Move logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع